Корпорація

RENA ROSH - міжнародна Корпорація, яка об'єднала усвідомлений підхід до піклування про себе та сучасний формат MLM маркетингу. Заснована у 2019 році в Ізраїлі. 

Спільнота партнерів та однодумців Rena Rosh є у багатьох країнах по всьому світу. Це стабільний, швидкий, міжнародний бізнес, перевірений часом. Максимально зрозумілий та відкритий. БІЗНЕС У ПАРТНЕРСТВІ.

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС?

  • ВИРОБНИЦТВО

Корпорація розробляє та виготовляє продукцію на сучасних заводах в Ізраїлі (що мають дозвіл на виробництво продукції медичного призначення, а також сертифікацію Міністерства охорони здоров'я Ізраїлю та міжнародні стандарти ISO та GMP). Вся продукція проходить обов'язкове клінічне та лабораторне тестування в інституті мікробіології в Ізраїлі, перш ніж надійти у продаж.

Компанія ретельно контролює якість препаратів та упаковки на кожному етапі виробництва. Гарантія якості та безпеки – це головна вимога до нашого продукту.

  • СЕРЙОЗНИЙ ПІДХІД ДО ІННОВАЦІЙ

З моменту заснування Корпорація активно інвестує кошти в наукові розробки для створення інноваційних ліній продукції. Команда вчених, технологів, косметологів інтенсивно веде роботу у незалежних лабораторних комплексах та на виробництві в Ізраїлі, надаючи все більш прогресивні результати досліджень у косметологічному та оздоровчому напрямках.

  • СОЦІАЛЬНА ПОЗИЦІЯ

Компанія та дистриб'ютори регулярно надають фінансову підтримку благодійним організаціям, дитячим будинкам та реабілітаційним центрам. Корпорація займає чітку позицію етичності – продукція не тестується на тваринах.

  • ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ І ПІДТРИМКИ ПАРТНЕРІВ

Компанія активно фінансує розробки для повного супроводу бізнесу своїх партнерів.

Зручний та сучасний інтернет-магазин та особистий кабінет на сайті, потужна система навчання, телеграм-канали – все спрямоване на те, щоб партнер міг працювати максимально просто та ефективно.

 

 

ЗАСНОВНИКИ І КЕРІВНИКИ

Президент Корпорації Rena Rosh – Ігор Володимирович Пляц
Генеральний керівник Корпорації Rena Rosh - Ірина Миколаївна Пляц

Багаторічний практичний досвід керівників RENA ROSH, що пройшли шлях від рядових дистриб'юторів до ТОП-лідерів та засновників власної успішної Корпорації, дозволяє ефективно досягати цілей та здійснювати свої найсміливіші мрії.