Лідери Rena Rosh

Олена Рутковська

Team Builder Rena Rosh

 

22 роки тому я познайомилася з дивовижною сімейною парою Ігорем та Іриною Пляц і зайнялася мрією про щасливе Життя В індустрії МЛМ. Коли я дізналася про створення компанії Рена Рош, не сумнівалася жодної секунди.

З такими лідерами і наставниками, з таким чудовим продуктом і сучасним маркетингом, я чітко побачила колосальну можливість зростання і успіху не тільки для себе, а найголовніше для моїх дітей, і для моєї команди однодумців!

Життя в цьому МЛМ тільки починається!

 

 

 

 

Курило Лариса та Василь

Team Builder Rena Rosh

 

У бізнесі з моменту заснування корпорації. Ми розвиваємо сімейний бізнес!

Rena Rosh обрали як перспективну Корпорацію, що швидко зростає, з грамотним керівництвом, затребуваним, високоякісним продуктом і грошовим маркетингом!

Протягом першого року досягли статусу Тім Білдера. Головне для нас – кар'єрне зростання нашої команди, становлення лідерів, статусних партнерів та досягнення поставлених цілей! Перші з них уже справдилися! Ми виростили Тім Білдера Корпорації – Наталю Леонець, та на підході ще 5 партнерів на закриття цього статусу! Разом із командою відкрили 11 офісів по містах України, у тому числі шикарний офіс у центрі Дніпра!

Щороку ми і багато наших партнерів виконують промоушен на щорічну відпустку за кордоном, подарунок від компанії, і відвідують його сім'ями! Через 1,5 роки співпраці з Rena Rosh ми вийшли на стабільний високий прибуток і зробили собі подарунок – купили новий автомобіль у салоні!

Плани на майбутнє – продовжувати розвиватися, будувати міжнародний бізнес та досягти всіх статусів згідно з маркетинг-планом Корпорації. А новачкам порада-приєднатися, намітити цілі, скласти плани і діяти з усвідомленням, що у нас високоприбутковий статистичний бізнес!

 

Леонець Наталія

Team Builder Rena Rosh

 

До корпорації прийшла усвідомлено з дня заснування разом зі своїми спонсорами та наставниками з бізнесу. На даний момент я в статусі Тім Білдер!

Для мене бізнес із Rena Rosh – це саме задоволення! Завдяки сучасному та простому маркетингу я вийшла на свій статус за перший рік роботи! Тут є великі перспективи та кар'єрне зростання для звичайної простої людини!

Мене сьогодні дуже тішить, що багато моїх людей відкрили свої офіси у різних містах та розвивають свою справу! А також ми разом відвідуємо щорічні відпустки на найкращих курортах світу за рахунок корпорації!

На найближчий рік, планую піднятися ще на один щабель маркетингу корпорації і зробити ще більше людей здоровішими, красивішими і багатшими! Бажаю Всім новачкам ніколи не здаватися, йти до своєї мети попри все й вірити в себе! Віра в себе і в мрію дасть вам сили рухатися вперед і у вас все станеться!

 

 

Мартиненко Людмила

Team Builder Rena Rosh

 

Дуже ціную свободу! Це складова щастя!

Саме в індустрії МЛМ бачу можливість розвиватися та планувати своє майбутнє! У корпорацію Rena Rosh йду з хорошим ресурсом - командою лідерів, у якій протягом багатьох років склалися партнерські відносини!

Довіра до керівництва компанії та впевненість у людських та професійних якостях моєї команди дає можливість не розраховувати на успіх, а планувати наш загальний колосальний Успіх!!!

 

 

 

 

 

Леонець Юлія

Business Manager Rena Rosh

 

У Rena Rosh з моменту відкриття! Прийшла на великі грандіозні перспективи та ідею створення великого молодіжного руху, де кожна людина зможе реалізувати свій потенціал та відбутися як успішна особистість у рамках нашої корпорації!

За два роки співпраці побувала у відпустці разом зі своєю командою на найкращих курортах Туреччини за рахунок корпорації, а також отримала бонус у розмірі 1500 у.о за виконання промоушн за найбільший товарообіг структури!

Я просто щаслива тут жити, працювати та розвиватися! Так як є можливість допомагати іншим людям змінювати їхнє життя на краще! На сьогоднішній день для себе бачу своє майбутнє, є чіткий план і мета пройти кар'єрними сходами маркетингу Rena Rosh і стати повністю фінансово незалежною людиною!

Дорогі друзі, бажаю Вам ухвалити правильне рішення! Все залежить від нас! І у Вас є сьогодні шанс разом з нами йти у своє забезпечене та гарне життя! Усім більших успіхів!

 

Алла Дорохова

Business Manager Rena Rosh

 

У бізнес RR я прийшла з моменту відкриття Корпорації та є Робочим Бізнес Менеджером. Вибрала бізнес з RR, оскільки це можливість кар'єрного зростання, а отже, і покращення фінансового добробуту, можливість планувати своє життя та будувати довгострокові відносини з потенційними партнерами, численними клієнтами, незалежно від країни проживання. Можливість подорожувати та відпочивати у колі успішних людей, особистісно розвиватися, навчатися та завжди мати підтримку з боку Наставника, Лідерів та Керівництва! Можливість розвивати сімейний бізнес – і цим все сказано! І, нарешті, бути здоровою, енергійною та активною, завдяки нашому унікальному товару!

Для мене головне в бізнесі Rena Rosh – це люди, моя Команда, мій Наставник – це Відносини! Є Відносини – є Досягнення! Будую міжнародну Команду!

Двічі відпочивала за рахунок Корпорації на "Канікулах у Туреччині", вдруге вже з Командою! Впевнено йду до статусу Тім Білдер! Працюємо з Командою та летимо на "Грецькі Канікули 2022"!

Шановні новачки, не втрачайте свій шанс стати Лідером у нашій Команді та полетіти разом з нами до Греції! Разом ми сила!

Євген та Тетяна Запасні

Business Manager Rena Rosh

 

Наша головна цінність: сім'я, здоров'я та розвиток. Тож сьогодні наш світ бізнесу, це Rena Rosh!

Ми прийшли до Корпорації всією сім'єю від дня її відкриття! Тут необмежені можливості: Щоденного заробітку та створення пасивного доходу;Побудови мережі інтернет магазинів незалежно від того, де ми знаходимося;Відпочинок у найкращих місцях світу за рахунок Корпорації!Користування всією продукцією за максимальними знижками!Можливість допомогти іншим покращити якість життя.Дуже сильна система навчання, підтримка спонсорів та керівництва!Важливо, що в бізнесі Rena Rosh є відносини, побудовані на повазі один до одного!

За 2 роки ми створили команду партнерів та мережу задоволених клієнтів в Україні та за її межами. Найближча мета, це виконання програми "Канікули в Греції 2022" разом з нашою командою та закриття статусу Тім Білдера!

Порада новачкам: навчайтеся у практиків, будьте на зв'язку зі своїм спонсором та командою. Робіть дії у системі! І ваші мрії почнуть здійснюватися!

Мартинова Ірина

Business Manager Rena Rosh

 

Дивлюся на себе в день відкриття Корпорації і сьогоднішню, і розумію, що Крок був правильний. Де родина Ігоря та Ірини Пляц, там завжди професійний підхід та турбота.

За перший рік роботи змогла підключити та вивести на стабільний дохід своїх бізнес-партнерів. Моя команда активно поповнюється та вийшла далеко за межі однієї країни. Завдяки навчанню у Корпорації та підтримці наставника освоїла інтернет ресурси, передаю знання своїм партнерам. Стала автором серій майстер-класів та активно розвиваю свій Ютуб канал.

Мрію бути у "команді Президента" та роблю кроки, щоб досягти цієї мети! І що мене тішить! До цього часу мої партнери, статусні Business Manager, упевнено представлятимуть багато країн, відкриваючи нові офіси та здійснюватимуть свої мрії!

Кожному, хто сьогодні приєднався до корпорації RR, рекомендую: Строй команду! Разом цікавіше та швидше! Прості дії в системі - призведуть до статусів, грошей та визнання!

Ганна Антипова

Business Manager Rena Rosh

 

Я економіст за освітою, мама 3 дітей школярів. У 2019 р. прийшла у проект Rena Rosh, оскільки побачила великі перспективи для свого розвитку та майбутнього своїх дітей. Адже Rena Rosh – це стильна молода корпорація. Тут найпопулярніший новітній продукт, простий і щедрий маркетинг.

За 3 роки у бізнесі я побачила, що мої цілі та плани стали реальністю, бо: 1) мій дохід зростає навіть у сучасних умовах; 2) бізнес розвивається як в Україні, так і за кордоном; 3) з'явилися визнання та відпочинок за рахунок корпорації в екзотичних місцях нашої планети. І це лише початок.

Планую й надалі зростати, розвиватися, відкривати нові міста та країни, реалізовувати свої мрії. Подорож у Вашу мрію розпочнеться сьогодні, якщо Ви оберете Корпорацію Rena Rosh!

Жиріна Ірина
Business Manager Rena Rosh

 

У корпорації Rena Rosh з початку її роботи на міжнародному ринку в серпні 2019 року. Вважаю МЛМ бізнес унікальним і в Rena Rosh представлені всі його найкращі та сильні сторони для реалізації планів кожного, хто хоче змінити своє життя на краще та досягти більшого.

Бізнес під ключ. Працювати комфортно та просто. Мій бізнес у моєму телефоні, а це можливість розвивати його далеко за межами мого міста та країни.

Запорука мого успіху в силі дружньої, професійної команди однодумців та постійної підтримки та турботи з боку керівництва корпорації. Свобода, особисте зростання, фінансова стабільність, подорожі, допомога людям - все це завдяки Rena Rosh.

У планах активно просувати можливості корпорації, зміцнювати її позиції на світовому ринку, продовжувати розвивати свій бізнес та допомагати іншим здійснювати свої мрії! Не можна змінити минуле, створити нове сьогодення та майбутнє можна і потрібно! Rena Rosh створена для Вас, використайте цей шанс!

Мармус Юрій и Максименко Тетяна

Business Manager Rena Rosh

 

У бізнесі МLM вже понад 23 роки і прийшли на величезні можливості цього бізнесу, завдяки далекоглядності мого чоловіка та знайомству, підтримці та навчанню наших шановних та дорогих серцю та душі сімейній парі Ігорю та Ірині Пляц. Вони своїм прикладом взаємовідносин та побудовою команди Лідерів показали ці персперктиви, які почали втілюватись у нашому житті.

У "Rena Rosh" ми з першого дня відкриття корпорації та прийшли на повну довіру до керівництва! Ми розуміли, що ідея створення "Світу здорових, успішних, щасливих і забезпечених людей" - це та Ідея, якою можна займатися все свідоме Життя і допомагати людям ставати красивішими і здоровішими, багатшими, вибудовувати міцні взаємини та міжнародний бізнес.

Бізнес "Rena Rosh" дає легкість побудови партнерської команди однодумців, друзів та людей, які бажають навчатись, розвиватися, подорожувати, при цьому особистим прикладом надихати!

Зараз, у життя багатьох людей, внесено непередбачувані ситуації: то з карантинами, тепер із бойовими діями в нашій Україні, де мій чоловік, як і багато патріотів, пішов захищати нас і нашу країну, і керівництво нашої Корпорації "RenaRosh", Ігор та Ірина Пляц виявляють турботу, підтримку, увагу.

Особисто брати участь у розвитку нашої України, допомагати багатьом людям відновлюватись, розуміти економіку країни – це дуже важливо! І ми маємо всі можливості для цього і важливо показати великі цілі, перспективи відродження. Коли є Мета, з'являється Сила та Енергія для досягнення! А ми всі мріємо про Квітучу Україну та все працюємо на це. Знаємо та віримо, що Так і буде! Запрошуємо приєднатися до нас усіх, кому близькі ці мрії та цілі.

Павлюк Валентина

Business Manager Rena Rosh

 

Прийшла в Rena Rosh з початку розвитку і становлення - тому, що була впевнена у тих людях, які запросили мене розвивати цей проект, а також на довіру Президента Корпорації.

Не задумуючись пішла сюди розвиватись як підприємець тому, що побачила для себе великі і масштабні перспективи розвитку і створення свого сімейного бізнесу без територіальних обмежень! А також зацікавив маркетинг план -який спрямований на щедрі виплати своїм партнерам в глибину і без обмежень. Побачила для себе можливість також створити гарний пасивний дохід і сьогодні у мене з чоловіком це сімейний бізнес!

Головним показником в цьому бізнесі для мене є  - відношення керівництва та визнання за якісну роботу, стабільність і якісний продукт, який дозволяє мені бути корисною для інших людей. Це мене надихає сьогодні і дає енергію рухатись вперед!

А також постійна підтримка Лідерів нашої команди -дозволяє зростати і йти по карʼєрній сходинці далі!

За 2 роки розвитку в цьому проекті - я придбала нове авто з салону на зароблені кошти тут, відвідала з чоловіком безкоштовні відпустки в найкращих отелях Турції! А також відкрила самостійно свій офіс і маю свою команду партнерів, які мене підтримують та йдуть за мною!
Головна  мета донести ідею нашого бізнесу, створити велику мережу інтернет магазинів по всьому світу!!!
Ставлю собі за ціль найближчим часом вийти на 1 Лідерський Статус та розширити свій офіс і відкрити нові офіси в різних регіонах, знайти партнерів-однодумців в різних куточках світу та створити великий міжнародний бізнес!

Бажаю всім новачкам які на старті або тільки починають свій шлях - не здаватись ніколи і йти до своєї цілі та її досягати! Всі труднощі для зростання - через це треба пройти і тоді Ви побачите та відчуєте свою силу і задоволення від свого життя !

 

Майя Горбач

Business Manager Rena Rosh

У бізнесі Рена Рош із самого початку відкриття корпорації, з серпня 2019 р. прийшла на довіру до лідерів та своїх наставників: Ігор Володимирович та Ірина Миколаївна Пляц, Олена Рутковська. Побачила перспективи бізнесу: свобода, здоров'я своє та сім'ї, фінансовий захист, визнання.

Головне – бути прикладом у всьому, бути потрібною, затребуваною. Будується команда однодумців. Мрія та мета: міжнародна команда однодумців.

Початківцям бажаю: Багато користуватися продукцією, бути на зв'язку зі спонсором Школи, вчитися нашій справі, Говорити про це з людьми!