4 года Rena Rosh в г. Полтава
september
24
23
![](/projects/renarosh/upload/news_picture/1000/000/000/eawnp1d66jjv4898/4bce03f499d9754b824e10f0c6aa9a31.png)
Празднование 4-летия Корпорации Rena Rosh в г. Полтава.
Команда ТОП-лидеров Натальи и Юлии Леонец.
Празднование 4-летия Корпорации Rena Rosh в г. Полтава.
Команда ТОП-лидеров Натальи и Юлии Леонец.
Вітаю дружню команду м. Полтави з яскравим святом! Розвитку і успіхів, досягнень та примноження команди.
Полтавське свято надихнуло ще більше на бізнесові подвиги! Почула стільки нових історій і результатів! І в усьому-любов до продукта і повага до спонсорів! Пишаюся, що я в команді найуспішніших лідерів Рена Рош! А за подарунки і підготовку свята, смачний фуршет і святкову душевну атмосферу-величезна подяка нашим спонсорам Курило Ларисі і сімʼї Леонці