Акция январь 2024

Акция январь 2024


Друзья, наступил первый день 2024 года! 

Пусть этот год будет счастливым и долгожданно мирным. 

Мы поздравляем вас с Новым годом и торопимся обрадовать январским Promotion.

Только с 1 по 31 января при покупке АКЦИОННОГО НАБОРА Биологически Активных Добавок: 

- Synergy Coffee Drink 
- Synergy Body Corrector
- Active Protector

получайте В ПОДАРОК - Поливитаминизированный МНОГОЦЕЛЕВОЙ КРЕМ MULTI PURPOSE

Воспользуйтесь возможностью приобрести комплексный, многофункциональный АКЦИОННЫЙ НАБОР БИОЛОГИЧЕСКИ АКТИВНЫХ ДОБАВОК   и получить в ПОДАРОК  ТОПовый продукт с мощным терапевтическим эффектом. 

Многоцелевой крем используется на любом участке кожи, который нуждается в особом уходе, защите и питании.
 

 Обладает противовоспалительным, антибактериальным, противовирусным и противогрибковым действиями. Оказывает эффективное иммуномодулирующее воздействие.

Сделайте свое тело здоровым и красивым с Корпорацией Rena Rosh!

Переходите на сайт renarosh.com, чтобы оформить заказ! 

Комментарии: 6

 1. Дякую корпорації за можливість підтримати свій стан у збалансованому і енергійному відчутті, завдяки чудово підібраному набору продуктів! І ще й отримати в подарунок улюблений крем  всієї сім'ї.. 

  Ирина Мартынова - 01 24, 2024
 2. Величезне дякую за такий ПРОМО місяця січня ! Уся продукція RENA ROSH  так необхідна у кожному домі ! А наш МУЛЬТИК -на усі випадки у нашому житті. Це противірусний ,протигрибковий , багатоцільовий крем для обличчя і тіла. Дякую корпорації за щедрі подаруночки кожного місяця !Ви найкращі !

  Наталья Корогодина - 01 10, 2024
 3. Січень місяць свят і подарунків. Керівництво Корорації Rena Rosh  наголосили промо на  місяць - При закупівлі життєво важливих БАД отримуєте подарунок супер Крем, який  лагідно доглядає за шкірою і захищає від вірусів, знімає біль, підвищує імунітет. Дякую ❤

  Ольга Козловская - 01 08, 2024
 4. Дякую за чудово підібраний набір для всієї сім'ї . Для мене це набір детокс, після свят Корпорація дбає про здоров'я всієї планети і  допомогає придбати вигідно.

  Ирина Мартынова - 01 08, 2024
 5. Дякую за важливу акцію та подарунковий крем : Полівітамінізований БАГАТОЦІЛЬОВИЙ КРЕМ MULTI PURPOSE - Це дійсно "швидка допомога" при різних екстренних ситуаціях, підтверджена часом та батьма результатами.  А Бади:  - Synergy Coffee Drink  - Synergy Body Corrector - Active Protector- це любов та піклування про кожну клітину нашого організму. 

  Татьяна Максименко - 01 08, 2024
 6. Вдячна за щедрий подарунок на січневі свята,адже це саме те! Бади люблю і це для мене та родини-життєва необхідність  ! Подарунковий мультик -як без нього:це і краса,і захист,і профілактика,і дорожній варіант і найперше,що кладу у жіночу сумочку . А після свят -кава Сінерджі-це як курорт вдома для печінки і всього організму! Легкість і гарне самопочуття з першої ж чашечки ! Дякую !

  Инна Палиенко Николаевна - 01 02, 2024

Оставить комментарий


Комментарий будет отображен после проверки модератором!