Різдвяні зустрічі 2024 (м. Дніпро)

Різдвяні зустрічі 2024 (м. Дніпро)


20 січня у м. Дніпро, Team Builder компанії Лариса і Василь Курило, та їх команда, організували та провели довгоочікувану, масштабну та мотивуючу подію – Різдвяні зустрічі активних дистриб'юторів Rena Rosh 2024.
 
Кожен учасник поринув у теплу, дружню атмосферу, надихнувся історіями партнерів, отримав потужний заряд енергії, підтримки, ентузіазму та усвідомлень, обмінявся досвідом та баченням на перспективи розвитку з компанією.

Щира подяка всій команді дистриб'юторів Rena Rosh та всім лідерам за вашу сміливість та незламність, за наполегливість та безперервність дій у розвитку свого бізнесу, у надихаючому прикладі для інших!

З повагою керівництво Корпорації Rena Rosh.

Коментарі: 8

 1. От якби можна було передати атмосферу заходу,ні там треба побувати. І це вже стало традицією проводити такі різдв'яні зустрічі. Дуже відповідальні і сильні лідери Лариса Курило і її команда створили таку атмосферу що не хотілося їхати додому Присутні  з Одеси, Дніпра, Харькова,Києва,Полтави,Кременчука це єдина сім'я Рена Рош. Ми получили заряд енергії від спілкування,відпочинок,подарунки, підвели підсумки року 2023,і проговорили свої цілі на 2024 переможний рік. Все пройшло,чудово,неймовірно,красиво, багато,радісно,на одному подиху. Дякуємо Ларіса Курило за організацію такої зустрічі, Вашу віру в нас і нашу спільну справу.

  Ольга Шовкова - 02 18, 2024
 2. Ми дійсно СИЛЬНІ І НЕЗЛАМНІ. В такий не легкий для нашої Країни час ,ми працюємо ,навчаємось ,зростаємо ,відпочиваємо і донатимо на нашу Армію. Велике дякую за свято, яке провели для нас найкращі ЛІДЕРИ Корпорації - це Курило Лариса і Василь,Іра Жиріна , Леонець Юля і Наталья Дякую за смачний стіл , цінні подарунки ,за спілкування і взагалі за дружню атмосферу. ДЯКУЮ !!!

  Наталья Корогодина - 02 16, 2024
 3. Різдвяні зустрічі уже традиція. Відячна керівникам корпорації, організаторам, спонсорам і всім учасникам . Зустріч  на вищому рівні, спілкування, обмін емоціями, подарунки,плани на рік, атмосфера. Після таких зустрічей ми наповнені, щасливі. Дякую! ​​​​

  Ирина Лен Дмитриевна - 02 16, 2024
 4. Наше свято - уже традиційне-3-і Різдвяні зустрічі  збирають, обʼєднують і надихають дружні команди з різних регіонів України у структурі Курило. Ми і вчимося і відпочиваємо, більше дізнаємося один про одного і підтримуємо! А після такого  потужного обміну енергіями завжди іде внутрішня трансформація і зростання! Безмежно вдячна гостям,партнерам,а організаторам--сімʼі Курило-низький уклін за створену щасливу і надихаючу атмосферу свята.

  Инна Палиенко Николаевна - 02 16, 2024
 5. Дякую команді за єдиний командний дух, бажання розвиватись та вміння працювати та відпочивати разом!!! Дякую керівництву корпорації за участь в нашому житті та привітання! Дякую спонсорам Рутковській О. А та Жиріній Ірині за спонсорську підтримку заходу! Дякую партнерам Наталії та Юлії Леонець, Інні Палієнко, Лисак Руслані та Павлюк Валентині за участь в організації та проведенні заходу!

  Лариса Курило Юрьевна - 02 15, 2024
 6. Наші  традиційні  уже 3-і Різдвяні  зустрічі-це єднання успішних і незламних клієнтів і партнерів ,які з нам и  у такі нелегкі часи  ідуть поряд і створюють свою історію ,народжують свої результати!  Безмежно  вдячна  усім учасникам,партнерам  і  організаторам за атмосферне і сильне свято! Була з великою командою і у кожного  з  нас у серцях народилися нові мрії,зміцніли віра в себе і свою справу.

  Гість - 02 05, 2024
 7. Стало хорошей традицией проводить Рождественские встречи, организатором и вдохновителем которых  является Лариса Курило- Тим Билдер корпорации  Rena Rosh, сильный лидер сильной организации ! Великолепно продуман сценарий, в котором очень интересно чередовались отдых, общение, награждение щедрыми  подарками активных   сотрудников ,  конкурсы, шикарная фотозона и фотосессия от профессионала! Порадовали итоги ушедшего года и  вдохновили новые планы на 2024 год! Благодарю всех, кто принимал участие в подготовке и проведении праздника! Благодарю всех  участников встречи за теплую душевную  атмосферу и позитив! До следующих Рождественских встреч 2025! Присоединяйтесь, будем очень рады поделиться опытом и хорошим настроением!

  Ирина Жирина Викторовна - 02 05, 2024
 8. Благодарю Ларису Курило и всю команду за праздник для души Рождественские встречи Rena Rosh! Очень искренне и душевно, уютно и вдохновляюще!  Это такой труд создавать атмосферное мероприятие, с которого все уезжают наполненные энергией и счастливые! ❤️ Продуман каждый элемент праздника: и девушка скрипачка перед началом программы, и ведущая, которая так влилась в нашу команду, и номинации, и подарки, и стильная фотозона, и угощения! Все на высшем достойном уровне! Приятные впечатления и эмоции, огромные цели на 2024 год и великолепный контент для соцсетей принесла нам эта встреча!

  Анна Антипова - 01 29, 2024

Залишити коментар


Коментар буде відображено після перевірки модератором!