Первый всеукраинский форум региональных лидеров Rena Rosh

Первый всеукраинский форум региональных лидеров Rena Rosh


Друзья, на днях прошло масштабное и долгожданное для всех событие в г. Киев - Бизнес Форум Региональных лидеров Rena Rosh.

Три дня прошли на одном дыхании!

Участники окунулись в теплую, дружескую атмосферу, вдохновились успешными историями, получили мощный заряд энергии, энтузиазма и осознаний, обменялись опытом и виденьем на построение бизнеса и перспективы развития с Rena Rosh.

Спасибо за ваше участие в Форуме, за ваши инсайты, искренние улыбки, хорошее настроение, стремление к новым достижениям и целям.

Особую благодарность выражаем Топ - Лидеру Корпорации Елене Рутковской и ее команде за организацию и проведение мероприятия! 

До встречи на следующих, не менее ярких событиях! 

Comments: 9

 1. Дякую за надзвичайну зустріч! Організація, прийом, навчання, спілкування, теми форуму, тренінг та вся зустріч на вісокому рівні! Продумано до дрібниць!! Окрема вдячність за банкет! Таких високих вібрацій я не відчувала за останні два роки!! Дорога Олена Анатоліївна та команда! Дякую Вам! З великим задоволенням приїдемо з командою ще!!!

  Лариса Курило Юрьевна - 02 15, 2024
  / Reply
 2. Це була дуже крута і масштабна зустріч! Дякую всім, хто був на ній і організаторам та нашим Лідерам особливо! Постійна підтримка, сильне навчання та дуже класне оточення спонукають попри все і надалі рухатись та приносити вклад в розвиток нашої здорової націі та краіни! Бо сьгодні ми розвиваючись тут, створюємо нові робочі місця в Україні та де б ми не знаходились є можливість розвиватись! Захід включив всіх на нові цілі і масштаби! Дякую всім партнерам і колегам за такий формат зустрічі! Подарунки були класнні і кожен з присутніх був обдарований! Це неймовірні відчуття радості та впевненості за наше майбутнє тут!

  Юлия Леонец Сергеевна - 12 26, 2023
  / Reply
 3. Дуже вдячна за організацію такого мегацікавого та дійсно важливого тренінгах по бізнесу. Мені дуже сподобалося, що ми різні, але кожен з нас цінний та багато знає. Мій мозок взяв для себе саме найважливіше для розвитку та росту в бізнесі RenaRosh 

  Елена Побейвовк - 12 25, 2023
  / Reply
 4. Київський форум дав потужну трансформацію  усім у моїй команді! Розбудив бажання і вселив віру  у себе і мрію. Для себе взяла багато цінного і корисного і одразу ж у  команді повторили принцип тренінгу по 3м  столам, як показав верхній спонсор

  Инна Палиенко Николаевна - 12 25, 2023
  / Reply
 5. Пройшов деякий час, а я під враженням можливостей корпорації Rena Rosh , які так глибоко і точно донесла команда Олени Анатоліївни ! Це було дуже мотиваційної і емоційно! Дякую кожному спікеру і всім хто поряд підтримував один одного!! Дякую  Олена Анатоліївна, за тренінг , в якому мозок перескочив на вищий рівень! А якщо можеш представити - можеш мати!! Бажаю всім нам процвітання і зросту команд!!

  Ирина Мартынова - 12 19, 2023
  / Reply
 6. Величезне дякую нашому керівництву, сім'ї Олени Анатоліївни і всім, всім, хто приложив багато зусиль до проведення такого заходу. Ми потрапили в сімейне коло наших лідерів, партнерів ,спонсорів. Цікава школа від Олени Анатоліївни перевернула підсвідомість, було дуже круто. Багаті постійно вчаться, а бідні і так все знають.

  Guest - 12 19, 2023
  / Reply
 7. Дякую за чудовий форум, новий рівень, нові враження, новий підхід. Емоції переповнюють.

  Ирина Лен Дмитриевна - 12 18, 2023
  / Reply
 8. Спасибо всем участникам форума за 3 дня необыкновенного погружения в бизнес, в общение, в отдых!!! Мы все стали другими! До новых встреч и новых достижений! 

  Елена Рутковская Елена - 12 18, 2023
  / Reply
 9. Дякую кожному, хто був на форумі та ділився своїм опитом! Ми з командою окунулися у коло людей, які продукують успіх!!! І додому ми поїхали іншими!!!

  Татьяна Запасная - 12 16, 2023
  / Reply

Leave a comment


The comment will be displayed after moderator check!