Акция февраль 2024

Акция февраль 2024


С 1 по 29 февраля запускаем PROMOTION.

На каждые единоразовые 105 VU продукции Rena Rosh - получайте В ПОДАРОК товар волиумной стоимостью 28 VU: Бальзам после бритья Платинум - After Shave Balm Platinum, 100 мл 

Тщательно разработанная формула бальзама решает и предотвращает характерные проблемы после бритья:

- оказывает ранозаживляющее и противовоспалительное действие
- способствует быстрому заживлению порезов
- снимает воспаления, убирает покраснения, успокаивает раздражение, сухость и оздоравливает кожу
- увлажняет, питает, замедляет процессы старения
- снижает секрецию кожного сала
- защищает от вредного воздействия солнечных лучей
 
Не упустите возможность получить В ПОДАРОК универсальное, ультра-эффективное средство After Shave Balm Platinum для мужчин и женщин, для бережного ухода за нормальной, чувствительной и склонной к воспалению кожей.

Переходите в магазин, чтобы оформить заказ.
 

Comments: 35

 1. Многие оценили качество и знают уже ценность продукта ! Поэтому приобретают в семью 2-3 акции ! Такая возможность бывает не всегда …Шикарная возможность взять то чем пользуешься и такой подарок - огнище ! Это самый крутой бальзам ! Хотите удивить , порадовать и получить новые эмоции - делай заказ пока есть крем на складе !

  Людмила Мартыненко - 02 22, 2024
  / Reply
 2. Бальзам ПЛАТІНУМ -це мій любимий крем для усього тіла ,починаючи з  обличчя і до п'ят. Це мій РЯТІВНИК на усі випадки ,що трапляються у житті. Починаю з обличчя -це божественний аромат, під носом -проти віруса і так далі ,де ,що болить. Користуюсь ним і дуже задоволена. Нічого кращого в моєму житті не було -це я за ПЛАТИНУМ. А взагалі продукція RENA ROSH неперевершена. Хто хоче мати здоров'я , красу,тоді тільки наша продукція. Рекомендую !

  Наталья Корогодина - 02 16, 2024
  / Reply
 3. Мати такий промо-це справжній подарунок, особливо для новачків! Дівчата, це ж можливість взяти для себе наприклад серію по догляду для обличчя, а ще й в подарунок отримати подарунок для чоловіка! Це ж класно! А ще й напередодні дня усіх закоханих! Тому мерщій треба робити замовлення! А, якщо новачки чоловіки, то така ж вигода: вибрати, щось для своєї другої половинки, а отримати подарунок собі. Це дуже щедрий промо. Дякую корпорації, яка продумала це напередодні свят!

  Ирина Губарева - 02 12, 2024
  / Reply
 4. Супер акція! Дякую!! Місяць коли можна купити все, що хочеться, що закінчується з подарунком! А подарунок якій суперовий! Подарую всім родичам! Користуюсь, дуже задоволена! Його властивості заміняють аптечку, завжди беру його з собою!!1

  Лариса Курило Юрьевна - 02 12, 2024
  / Reply
 5. Огромная благодарность нашей корпорацию за щедрую акцию - в этой акции каждый может заказать свой любимый продукт на 105 V и ещё в подарок получить самый крутой крем. В моей семье  его любят все за его лечебное действие.

  Guest - 02 09, 2024
  / Reply
 6. Вау,круто,акція як для мене..беру все що потрібно для себе ще й подарунок для мене,адже бальзам просто шедевр...дякую керівництву за подарунок

  Анна Саржинська - 02 09, 2024
  / Reply
 7. Щиро дякую корпорації за чудовий промо!!! Маєш  можливість закупити продукцію, яка тобі необхідна на 105 v , а подарунок- королівський бальзам ПЛАТІНУМ!! Це швидка допомога в домі, це любимчик всіх членів родини, як косметичний засіб!!! Він завжди у сумочці на всілякі випадки. Дуже рекомендую мати такий чудо продукт  кожному!!!!

  Майя Горбач - 02 08, 2024
  / Reply
 8. Хочу подякуватии керівницво корпорації за щедрість.Такий подарунок підійде  для  кожного члена родини,тому що його використовують як косметичний засіб,також при опіках, і сонячних,укусах,порізах ,як дезодоруючий засіб для ніг і пах,зняття спазмів в ногах,і в багатьох інших випадках,а освіжаючий запах ментолу не залишить нікого байдужим. Я маю особистий результат.Вилила на ноги бульон ,по всій нозі зверху до низу пролила ,шкіра позлазила зразу, Перше що в мене було це бальзам платинум,зразу нанесла і ментол який входить до складу охолодило і не так пекло.Все загоїлося за 10 днів Але саме головне що зовсім немає шрамів і колір шкіри вирівнявся. Рекомендую мати такий догляд вдома кожній людині,і діткам підходить,висипання опрілості. І це такий подарунок від керівництва корпорації,а  на 105 балів кожен з вас вибире кому що,і це дуже добре, тому що кожний продукт несе велику цінність.

  Ольга Шовкова - 02 08, 2024
  / Reply
 9. Просто неймовірна акція - набираєш все, що тобі треба, і отримуєш такий класний багатофункціональний крем-бальзам для всієї родини! Дякую! Рекомендую.

  Алла Росоловська - 02 06, 2024
  / Reply
 10. Дуже "смачна" акція! Робиш всього 105 v і отримуєш шикарний подарунок бальзам "Платинум". У нього така складова, що сприяє швидкому відновленню шкіри.

  Ирина Кирпичникова - 02 06, 2024
  / Reply
 11. Огромное спасибо корпорации за такой чудесный подарок!Закажи любой продукт на 105 очков и получи  в подарок бальзам Платинум!Это крем для всей семьи на все случаи:на лицо для меня,мужу после бритья,вместо дезодоранта,потянула мышцу -легкий массаж с кремом и постепенно все прошло. Супер крем! Семья Левад

  Константин Левада - 02 05, 2024
  / Reply
 12. Велика вдячність корпорації  за постійну турботу і допомогу в роботі ; можливість користуватись продукцією високої якості і результативності ; одержувати щедрі подарунки ! В цьому місяці крем Платінум!  У кожного члена моєї сім'ї є свій особистий. Це аптечка в домі і надійний захист від багатьох проблем. Відкрийте для себе дивовижний світ  Рена Рош і будьте здорові , активні і  фінансово забезпечені!

  Ирина Жирина Викторовна - 02 05, 2024
  / Reply
 13. Дуже класний промо,коли можна замовити на 105 балів все, що хочеться, що подобається,хоча подобається вся продукція,і отримати в подарунок чудовий бальзам Платінум,який можна примінити як доглядовий за обличчям,тілом і вирішити проблеми по здоров'ю(гінекологія),бути захищеним від вірусів,бути здоровим та доглянутим! Дякую корпорації за чудовий промо місяця!

  Алена Пащенко - 02 05, 2024
  / Reply
 14. Щиро дякую керівництву корпорації за чудовий промо лютого! Я кожен місяць заказую для себе мої любимі бади; Актив, Кардіо і Мега. А це 105v, в подарунок одержую чудовий бальзам Платіум! Я завжди тримаю його в сумочці, як швидку допомогу. При любих травмах, болях, просто нанести і буквально через 10-15 хвилин одержуєш результат! А ще я користуюся бальзамом як дезодорантом. Влітку наносю на лице, шею, декольте і відчуваю прохолоду! Ще раз велике спасибі.

  Надежда Вотченикова - 02 05, 2024
  / Reply
 15. В нас сама щедра корпорація! Нам дають такі акції щомісячно -це просто неймовірна підтримка! В нас нова компанія і такі можливості нам дають для нас, це дуже цінно! Дякуємо нашому президенту за такі можливості ,ви просто кращий і самий крутий президент! Дякуємо вам за все і за такі промо ,цей крем просто чудовий! Я його використовую і на обличчя мажу, він такий класний, відбілює обличчя і знімає набряки! Рекомендую придбати цей промо, бо це дуле класно і вигідно!

  Юлия Леонец Сергеевна - 02 05, 2024
  / Reply
 16. Мені подобається такі промо, я собі беру улюблену продукцію, а отримую неймовірний бальзам PLATINUM, він мені підходить для всього.  

  Елена Побейвовк - 02 05, 2024
  / Reply
 17. Користуюсь продукцією з великим задоволенням і маю багато гарних результатів. Кожен промо - це щось особливе, завжди з турботою про користувачів! Щиро дякую корпорації за щедрі подарунки!!!

  Ирина Сухобок - 02 05, 2024
  / Reply
 18. Спасибо Корпорации за  акцию в феврале!! Очень выгодно выкупать акционные наборы. Февральская акция очень классная: - выбирай любой продукт ,который тебе необходим. -В подарок  многофункциональный  крем Платинум. Шикарный ,полезный  крем для любимого мужчины. Продукт Renarosh-Это не дорого - Это Ценно.  

  Наталья Моруга - 02 05, 2024
  / Reply
 19. Благодарим за очень нужное Промо, это возможность приобрести, то что нужно и получить великолепный подарок.

  Ирина Малюкова - 02 05, 2024
  / Reply
 20. Щиро вдячна керівництву   за фантастичний подарунок - бальзам Платинум ! Завжди у сумочці , допомагає зняти напругу і спазм судин, чудовий  продукт влітку для догляду за обличчям ! А ще -купа екстрених ситуацій ,які  рішає  платинум  :синці,шишки;травми,рубці,опіки і ячмінні,дезодоруючий ефект і просто чарівний прохолодний  шлейфовий аромат ,який тонізує і заворожує!

  Инна Палиенко Николаевна - 02 03, 2024
  / Reply
 21. Огромная благодарность Руководству за щедрые подарки!!! Бальзам Платинум поражает своим ароматом, дорогим и неповторимым! Мне он нравится как дезодорант и как крем в жаркую погоду!

  Алла Дорохова - 02 02, 2024
  / Reply
 22. Всегда пользуюсь возможностью акций.  А эту заказала несколько раз и получила "Платинум" в подарок 4 шт. В моей семье больше мужчин, они оценили крем по достоинству, но и я пользуюсь им с удовольствием! Сейчас, это мой дезодорант!

  Татьяна Запасная - 02 02, 2024
  / Reply
 23. Дуже приємно, що наша Корпораціїя піклується про нас, своїх дистриб'юторів, кожного місяця дає можливість нам отримати цінні подарунки !!! Бальзам  Платинум - це ШЕДЕВР, яким  можуть користуватися не  тільки  чоловіки , а і вся сім'я,  для  омолодження і захисту нашої шкіри, при різних випадках  !!!  А який сексуальний аромат у Платінума !!!

  Алла Переятенец - 02 01, 2024
  / Reply
 24. Потрясающая акция! Проявляющая щедрость и заботу Руководства о каждом человеке! Бальзам Платинум подходит всем и способен почти на всё: питает, увлажняет, подтягивает, отбеливает кожу, убирает воспаления, заживляет и реставрирует любые ткани, освежает и дезодорирует, убирает высыпания, раздражения, сухость, зуд, защищает от инфекций, предупреждает старение и омолаживает на уровне коллагеновых слоёв. Как приятно получить это сокровище в подарок! Благодарю!

  Елена Тихая - 02 01, 2024
  / Reply
 25. Вдячна нашій корпорації за чудовий подарунок. Ще дуже крутий, корисний, елітний бальзам Платінум, яким користуються як чоловіки так і жінки. 

  Ирина Лен Дмитриевна - 02 01, 2024
  / Reply
 26. щедрий подарунок! спробувала перший раз два місяці тому ... взяла лікувати ногу після операції ... заростала рана "на очах", велика частина ноги була оніміла, і чорна... Все пройшло. Лікарі сказали так і залишится. Ага! Я дуже вірю в наш продукт, шкода, що не всі про нього знають, особливо лікарі. Люди були б здоровішими і щасливішими. Тепер це продукт номер 1 у моїй родині, назавжди. А тут ще й у подарунок... Дякуємо від всієї родини!

  Наталья Хлопикова - 02 01, 2024
  / Reply
 27. Супер, цей Бальзам, як швидка допомога!!!

  Ирина Бут - 02 01, 2024
  / Reply
 28. Клааас, Щиро Вдячні за такий крутий промо)))) 

  Guest - 02 01, 2024
  / Reply
 29. Дякую за чудовий промо місяця. Прекрасний елітний продукт. Це неймовірна свіжість, хороший настрій та результативний  продукт в  оздоровленні. Раджу звернути увагу. 

  Алла Литвин - 02 01, 2024
  / Reply
 30. Величезна подяка керівництву Корпорації Rena Roah  за чудовий промо і дуже цінний подарунок. Це величезна підтримка кожного іі можливість користуватися таким чудовим Бальзамом  з цілющими  здібностями. Скористайтесь і відчуйте  на собі дію Бальзама.

  Ольга Козловская - 02 01, 2024
  / Reply
 31. Величезна подяка за такий щедрий промо❤️ Елітний, чудовий продукт, та ще й як раз к святам. Всім рекомендую таке диво отримати. Я вже зробила заказ. 

  Татьяна Воронятова - 02 01, 2024
  / Reply
 32. Дякую керівництву Корпорації за подарунки, дуже люблю цей крутий крем "After Shave Balm Platinum"! Він реально швидка допомога! 

  Татьяна Максименко - 02 01, 2024
  / Reply
 33. Огромное спасибо за такой щедрый подарок! Продукты Рена Рош предназначены для ежедневного ухода за волосами, лицом, за телом. Чай, кофейный напиток, вкусные батончики, просто жизненно важные БАДы, СПА процедуры, кремы постоянно нужны! И теперь при заказе любого продукта на 105 баллов в подарок бесценный Бальзам! Он обладает противовоспалительным эффектом, кровоостанавливающий, дезодорирующий, омолаживающий, отбеливающий кожу. Убирает зуд, высыпания. Убирает недержание мочи у возрастных женщин. Всегда с собой ношу в косметичке, наношу на лицо и на слизистые носа в общественных местах, защищает от вирусов. Поспешите воспользоваться подарком, пока не расхватали! 

  Елена Рутковская Елена - 02 01, 2024
  / Reply
 34. В прошлом году отдыхала на море и был длительный переезд на автобусе. Ноги устали и очень болели. Взяла с собой бальзам Платинум в поездку и не прогадала. Когда приехали в отель  приняла солевую ванну и намазалась вся бальзамом. Отёк ног ушёл, облегчение во всем теле и аромат божественный. Потом я загорала на море  и при покраснении кожи также носила бальзам  и загар ложился ровно без шелушения кожи. Платинум также защищает от вредных воздействий солнечных лучей.. Очень хороший промо месяца февраля. Уже себе заказала. Спасибо президенту за подарок. Все рекомендую воспользоваться. 

  Валентина Гавриленко - 02 01, 2024
  / Reply

Leave a comment


The comment will be displayed after moderator check!