Достижение статуса TEAM BUILDER

Достижение статуса TEAM BUILDER


С огромным удовольствием и гордостью поздравляем нашего партнера ЮЛИЮ ЛЕОНЕЦ с достижением нового статуса TEAM BUILDER! 

Это результат высокого профессионализма, умения ставить и добиваться целей, сплоченной командной работы, эффективного применения онлайн-технологий и бизнес-инструментов Корпорации.

Вы своим примером показываете как можно успешно развиваться, увеличивать доходы, расширять структуру, открывать большие перспективы для партнеров и становиться признанным Лидером в такое сложное для всех украинцев время.  

Мы вдохновляемся вашими результатами и желаем еще большего развития и успехов, процветания, благополучия и новых серьезных статусов в Rena Rosh! 

С уважением, руководство Корпорации.
 

Comments: 39

 1. Юля!!! Ти найкраща !!! Молодець!!! Пишаємось твоїм статусом!!! Так тримати!!! Тільки вперед до нових вершин!!!

  Светлана Лизун - 02 29, 2024
  / Reply
 2. Від щирого серця вітаю свого дорогого наставника Юлічку з підтвердженням статусу ТІМ БІЛДЕРА! Ти цього заслуговуєш! Ціную твоє вміння працювати і надихати команду, твій професіоналізм, твоє масштабне бачення досягнення мрійі цілеспрямованість, уміння комуніціювати з навколишнім світом і йти до цілі,незважаючи ні на що і ні на кого! Пишаюсь і радію що я в твоїй команді ! Ти взірець для наслідування! Бажаю подальшого зростання, успіхів і процвітання з корпорацією РенаРош!

  Татьяна Плетинец Васильевна - 02 23, 2024
  / Reply
 3. Найкращій ЛІДЕР RENA ROSH! Молода, амбіційна, рішуча, яскрава, цілеспрямована, мотиватор і просто красуня. І це все в одному обличчі ЮЛІЯ ЛЕОНЕЦЬ .

  Наталья Корогодина - 02 13, 2024
  / Reply
 4. Юлія, вітаю!!! Ти супер!!!Бажаю тобі зростаті завжди!!!

  Василий Курило Степанович - 02 12, 2024
  / Reply
 5. Юлія, дорога! Щиро вітаю тебе з досягненням статусу Тім Білдера корпорації! Ти молодець! Молода, амбітна, цілеспрамована, людина розвитку та великих цілей!! Я вірю в тебе! Бажаю тобі створити команду таких же! Завдяки нашому маркетингу та продукту попереду великі статки, досягнення та зростання лідерів твоєі команди! Мрій,дій,кайфуй, зростай, досягай!

  Лариса Курило Юрьевна - 02 12, 2024
  / Reply
 6. Справжній ЛІДЕР КОРПОРАЦІЇ RENA ROSH !!! Молода, амбіційна, рішуча, яскрава,цілеспрямована,мотиватор і просто красуня. Успіхів тобі !!!

  Наталья Корогодина - 02 11, 2024
  / Reply
 7. Юля,вітаю,наша зірочка...гордо та почесно серед молоді досягти статус ..ти зробила!ти змогла!ти сильна!за тобою йдуть люди! Молодець...обнімаю.Вперед далі до вершин

  Анна Саржинська - 02 09, 2024
  / Reply
 8. Юлічка, щиро вітаю тебе, твою сильну команду, твоїх Спонсорів з такою знаковою подією!!! Бізнесовий Статус ТІМ БІЛДЕР, ти досягла і перемогла!!!! Молодець!!! Щиро бажаю величезних успіхів в розвитку міжнародної команди, наступних Статусів!!! 

  Майя Горбач - 02 08, 2024
  / Reply
 9. Вітаю нашу молоду зірочку і її зіркову команду з досягненням Юлі  статусу -Тім Білдера !!! Радіємо за вас і переймаємо опит шляху до Успіху !!!

  Алла Переятенец - 02 08, 2024
  / Reply
 10. Юля,вітаю тебе зі статусом Тім Білдера і таким успіхом,ти настільки трудолюбива,впевнена ,ти наш мотиватор і ведеш нас за собою  в красиве і багате життя.Бажаю тобі досягти новий статус,  бути завжди в ресурсі,будувати команду Ренарошівців   по всіх країнах світу,таких же цілеспрямованих і активних.А ти це зможеш.Успіхів тобі  

  Ольга Шовкова - 02 08, 2024
  / Reply
 11. Юля, вітаю! Це - заслужена перемога на твоєму шляху!! Бажаю продовження перемог і  нових досягнень! І хай щастить!

  Алла Росоловська - 02 06, 2024
  / Reply
 12. Юленька, вітаю тебе з цим досягненням статусу Тім Білдер. Ти розумничка. Захоплююся!!!

  Ирина Кирпичникова - 02 06, 2024
  / Reply
 13. Юля! Молодчина! Поздравляю с достижением новой ступени! Это только начало! Пусть у тебя будет много Тим Билдеров в твоей команде! Мира, здоровья, счастья, добра для людей, всех благ!

  Татьяна Барушова - 02 06, 2024
  / Reply
 14. Юля,поздравляю тебя  с достижением статуса Тим  Билдера!!Желаю процветания тебе и твоей команде и новых партнеров! Семья Левад

  Константин Левада - 02 05, 2024
  / Reply
 15. Юлічка, вітаю тебе , твою команду, твоїх спонсорів з  твоїм статусом Тім Білдера! Радію і пишаюсь твоїми  успіхами! Бажаю велику міжнародну команду активних  бізнес- партнерів , стабільно зростаючих об'ємів,  цікавих  подій і насолоди від потужного двіжу‼️  

  Ирина Жирина Викторовна - 02 05, 2024
  / Reply
 16. Юля, щиро вітаю тебе з бізнесовим статусом Тім Білдер! Ти молодець, впевнено ідеш до своїх цілей і досягаєш їх! Бажаю зростання твоєї команди партнерів, успіхів, процвітання!

  Алена Пащенко - 02 05, 2024
  / Reply
 17. Щиро вітаю, Юлію Лєонець зі статусом Тим Білдера! Бажаю ще більших успіхів і досягнень з дружною командою і турботливими спонсорами!

  Надежда Вотченикова - 02 05, 2024
  / Reply
 18. ЮЛІЧКА!!!! Вітаю тебе з першим серйозним статусом!!!! Нехай росте твоя команда лідерів! Бажаю здійснення мрій ​​​​ незважаючи ні на що!!!

  Елена Кравец - 02 05, 2024
  / Reply
 19. Від щирого серця вітаю Юлю з досягненням вищого статусу! Ти цього варта! Ти вкладаєш душу і багато сил для розвитку бізнесу. Не скидай швидкість, вперед до наступного статусу. У тебе сильна, надійна команда, яка завжди підтримає твої плани. 

  Свiтлана Шевчук - 02 05, 2024
  / Reply
 20. Юля, прийми щирі вітання з новим статусом!!! Ти надихаєш своїм прикладом,своїм позитивом, цілеспрямованістю! Бажаю подальшого розвитку і нових вершин!!!

  Ирина Сухобок - 02 05, 2024
  / Reply
 21. Юлічка, щиро вітаю тебе з досягненням першого Статусу - Тім Білдер! Це перша сходинка до досягнення своєї цілі! Удачі тобі!

  Мария Алексеенко - 02 05, 2024
  / Reply
 22. Юлечка от всего сердца поздравляю с новыми достижениями ,с новым статусом. Ты Умница ,Красавица Труженица! Есть на кого равняться и у кого учиться. Твою историю можно продавать! Ты Лидер с Большой буквы!!!

  Наталья Моруга - 02 05, 2024
  / Reply
 23. Юля, от всей души поздравляю тебя с достижением статуса Тим Билдер!!! Ты сильный , мощный и настоящий Лидер для своей Команды и пример для всех!!! И Команда у тебя такая же яркая!!! Поздравляю  всех твоих Спонсоров и Руководство. Это гордость для всех!!! Ты Супер!!!

  Алла Дорохова - 02 02, 2024
  / Reply
 24. Юлечка, поздравляю с первым статусом в Rena Rosh! Твой труд и твои достижения заслуживают огромного уважения! Ты гордость Спонсоров и всей Корпорации! Вдохновляйся, радуйся и наслаждайся результатами, чтобы ко всем остальным ступеням в карьере и тебе и твоей команде было легко прийти! 

  Анна Антипова - 02 02, 2024
  / Reply
 25. Юля, поздравляем тебя всей нашей командой! Ты, лидер достигающий поставленных целей! Пример для всех! Ты показала, что все возможно в любом настоящем! Желаем удачи!!!

  Татьяна Запасная - 02 02, 2024
  / Reply
 26. Юлія, вітаю з досягненням першої статусної сходинки! Ти приклад для нас! Нових масштабуваннь! Надхнень! Дій! 

  Ирина Губарева - 02 01, 2024
  / Reply
 27. Юлечка, вітаю тебе з першим статусом

  Татьяна Воронятова - 02 01, 2024
  / Reply
 28. Красивую и успешную Юлю Леонец поздравляю с достижением высокого статуса в нашей корпорации! Желаю только успехов и только свершений!! Немало сил и труда, душевности вложено в работу и я уверена, что Юлечка не остановится на достигнутом и продолжит дорогу к Успеху с Rena Rosh!

  Наталья Королева - 02 01, 2024
  / Reply
 29. Юлечка, поздравляю! Пусть это достойное достижение вдохнёт в тебя много счастья и станет прочной первой ступенькой в карьере! Поздравляю Спонсоров Елену Анатольевну, Ларису Курило и Наталью Леонец - это ваш огромный труд, успех и радость! Поздравляю Игоря Владимировича и Ирину Николаевну с рождением новой Звезды в космосе бизнеса Корпорации!

  Елена Тихая - 02 01, 2024
  / Reply
 30. Юля, вітаю тебе з таким суперовим статусом, успіху, щастя, гарних партнерів. Ти молодець!

  Ирина Лен Дмитриевна - 02 01, 2024
  / Reply
 31. Юлечка, вітаємо! Наша Гордість, й приклад для усіх! Так тримати! Хай щастить !

  Наталья Хлопикова - 02 01, 2024
  / Reply
 32. Юля, Вітаю!!! З новим статусом, з новим досягненням)))) Бажаю тобі ще більше добрих, щедрих клієнтів, партнерів)))))

  Guest - 02 01, 2024
  / Reply
 33. Юлічка, щиро вітаю зі статусом Тим Билдер. Бажаю нових статусів і досягнеь і великої команди статусних ВМ.

  Ольга Козловская - 02 01, 2024
  / Reply
 34. Від щирого серця вітаю свого дорогого наставника Юлічку з підтвердженням статусу ТІМ БІЛДЕРА! Ти цього заслуговуєш! Ціную твоє вміння працювати і надихати команду, твій професіоналізм, твоє масштабне бачення досягнення мрійі цілеспрямованість, уміння комуніціювати з навколишнім світом і йти до цілі,незважаючи ні на що і ні на кого! Пишаюсь і радію що я в твоїй команді ! Ти взірець для наслідування! Бажаю подальшого зростання, успіхів і процвітання з корпорацією РенаРош!

  Guest - 02 01, 2024
  / Reply
 35. Щиро вітаю  нашу зіроньку-молодого Тім Білдера  Леонець  Юлію з першим статусом в Рена Рош!  Усією командою вболівали і бажали тобі такої перемоги ! ти усім нам показала шлях,як у таких умовах реально сформувати себе ,мрію і команду однодумців та вийти на суперовий результат

  Инна Палиенко Николаевна - 02 01, 2024
  / Reply
 36. Юля! Вітаємо з гарним досягненням ! Новий статус - більше можливостей, яскравіше життя, більше бонус та ближче до своіх мрій ! Ти , яскрава та смілива ! Гарний приклад для всієі команди Rena Rosh ! Нехай завжди щастить !

  Людмила Мартыненко - 02 01, 2024
  / Reply
 37. Юлічка від щирого серця хочеться побажати професійних злетів, задоволення від роботи, терпіння і стабільності. Нехай зростає команда та піднімається в статусі.

  Алла Литвин - 02 01, 2024
  / Reply
 38. Юля, найщиріші вітання з важливим досяжненням та зростанням у бізнесі! Ти, Велика молодець! Це дуже гарне досягнення!! Бажаю  зроста команди та здійснення мрій! 

  Татьяна Максименко - 02 01, 2024
  / Reply
 39. Юленька поздравляю тебя с первым Бизнес Статусом Тим Билдер!!! Это очень гордо и почётно! Это труд твой, твоей команды и Спонсоров! Это результат желания и действия! Это чёткие шаги к своей мечте! Это может сделать любой человек, но не каждый! Ты смогла, ты сделала! Молодец! Люблю! Горжусь ! Желаю тебе нового Статуса в этом году!!!

  Елена Рутковская Елена - 02 01, 2024
  / Reply

Leave a comment


The comment will be displayed after moderator check!