4 года Rena Rosh в г. Днепр

4 года Rena Rosh в г. Днепр


Празднование 4х-летия Корпорации Rena Rosh в г.Днепр

(команда Ларисы и Василия Курило)

Коментарі: 6

 1. Вітаю зі святом та 4- ю річницею корпорації "RenaRosh"! Які гарні та яскраві світлини. Усі такі чудові та красиві, наповнені та рішучі! Бажаю розвитку та нових досягнень, миру та Перемоги! 

  Татьяна Максименко - 11 01, 2023
 2. Вітаю усіх з 4-літтям нашої улюбленої Корпорації!!! Дякую нашим дорогим Спонсорам і Наставникам сім'ї Курило за надзвичайне сімейне-бізнесове свято!!!! Все було настільки продумано і організовано: дуже крутий тренінг по бізнесу, професійна фотосесія  святковий банкет, привітання і визнання, розіграш призів. Кожний отримав практичні поради для власного розвитку і процвітання разом з Корпорацією Rena Rosh!!! Всім бажаю Перемоги і Миру, Успіхів і здійснення Мрій

  Виктория Батраченко - 09 18, 2023
 3. Щаслива, що маю змогу спілкуватіся в команді однодумців! Що маю змогу дякувати партнерам за працю, єдиний командний дух, об`єми та все наше життя! Дякую керівництву корпораціі за підтримку, подарунки та участь в нашому житті! Дякую керівніцтву та особисто Ірині Миколаівні Пляц за благодійність та підтримку онкохворих людей! Дякую за донати на ЗСУ! Ми щасливі, що в нас такі керівники та партнери! Бажаю всім подальшого розвитку та процвітання!

  Лариса Курило Юрьевна - 09 18, 2023
 4. Моя третя річниця з корпорацією Рена Рош. Безмежно вдячна за красиве і цікаве свято, де зібрались найсильніші лідери з командами структури Ларіси Куріло. Вдячна керівництву корпорації Рена Рош і спонсорам, що вони ведуть нас в яскраве, успішне  життя.

  Ольга Шовкова - 09 09, 2023
 5. Фантастичне свято у казковому місці біля річки з великою дружньою командою однодумців! Ми вистояли стільки труднощів і перешкод, а від цього стали сильніші, мудріші, згуртованііші. У нас найкращі спонсори-сімʼя Курило і я вдячна за таке свято саме їм! Вперше це був формат тренінг + банкет! І це так нам сподобалося! Моя команда партнерів і клієнтів безмежно вдячна корпорації Рена Рош і родині Курило за свято - 4 річниці! За визнання, за атмосферу і подарунки! За віру в нас і турботу про нас

  Гість - 09 06, 2023
 6. Красивые, успешные, несущие людям здоровье, красоту и финансовую независимость!!!

  Наталья Королева - 09 02, 2023

Залишити коментар


Коментар буде відображено після перевірки модератором!